Developerský projekt "Apartmánový dům" - 6 nadstandardních bytů se zahradami, garážemi a terasami v Hradci Králové
ulice Na Pastvinách, Hradec Králové - Nový Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Investor: Fato a.s.
Tento projekt byl úspěšně celý prodán.

Popis nemovitosti:

Nabídka pěti nadstandardních nových bytů Hradci Králové - Třebeš (Nový Hradec Králové). Dispozice bytů: 2+kk - 4+kk. Užitná plocha: 48 m2 - 120 m2.Byty různého charakteru - s balkónem, nebo s lodžií, možno s terasou, dále  mezonetový, a rovněž s předzahrádkou. V nízkoenergetickém třípodlažním podsklepeném apartmánovém domě.

Dům je v současné době ve výstavbě, předpokládaný termín dokončení stavby je na jaře roku 2013. Veškeré použité materiály a stavebně-technologické postupy vycházejí ze současných standardů - zdivo porotherm + zateplení, plastová okna s izolačními dvojskly, laminátové plovoucí podlahy, keramická dlažba, obložkové zárubně, plastová potrubí rozvodů vody a odpadů, měděné prvky elektroinstalace. K bytům lze dokoupit garážové stání v podzemním podlaží domu, nebo parkovací stání vně objektu - není součástí kupní ceny. Budoucím majitelům je umožněno částečně zasáhnout do dispozičního stavebního řešení, řešení rozvodů elektro a ZTI a do podoby podlahových krytin, obkladů a dlažeb, vnitřních dveří a zárubní, sanitární techniky a ostatních prvků výběrem ze širokého sortimentu subdodavatelů těchto komodit.

V domě je pouze 6 bytových jednotek, další podobná výstavba v daném místě není v současné době plánovaná. Vytápění celého objektu v návrhu řešení zajištěno plynovým kotlem osazeném v technickém zázemí v 1. PP. Dům je navržen vtradiční technologii – zděný, se zateplením a dřevěným obkladem v přírodním odstínu a je umístěný v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě- velmi dobrý výhled na Hradec Králové. Vhodné pro klienty se zaměřením na vysokou kvalitu bydlení. 

Případné financování prostřednictvím hypotečního úvěru jsme schopni zajistit ve spolupráci se silným finančním partnerem - možnost získat výhodné podmínky.  Zhotovitelem stavby je profesionální stavební společnost s 20-ti letou praxí, s kvalitním technickým vybavením a s bohatými zkušenostmi v oblasti výstavby. Bytybudou k užívání předány po kolaudaci.

 

Kontakt

Tomáš Petruň
 tel.:  +420 773 123 091 
 email:  tomas.petrun@seznam.cz 

Kancelář - Vaše Reality

Tomáš Petruň
Ulrichovo náměstí 762/6
Hradec Králové, 500 02