Developerský projekt "Řadové domy Věkoše" - 14 řadových domů se zahradami, garážemi a terasami v Hradci Králové
ulice V.J. Kašpara, Hradec Králové - Věkoše, Královéhradecký kraj

Investor: CCG Stasa Motor Group, a.s
Tento projekt byl úspěšně celý prodán.

Popis nemovitosti:

Řadové domy Věkoše jsou novým projektem několika domů v aktuálně vzniklé oblasti ve Věkoších -Hradec Králové. Stavby se průběžně dokončují a k předání budou již v dubnu 2020. Pro výběr svého nového domu a mnoho zajímavých informací navštivte web.

Jedním z objektů je i téměř dokončený řadový dům s dispozicí 5+kk a podlahovou plochou 148 m2. K domu patří prostorná garáž, ze které je možný vstup přímo do domu. Součástí je také terasa se zahradou a další zpevněná plocha pro parkování 2 vozidel. Celý pozemek je oplocený, s možností přístupu ze zadní části zahrady. V tuto chvíli lze ještě požádat o dokončení interiéru dle vlastních představ.

Dům je postavený z cihelných bloků, stropy jsou tvořeny systémem z panelů zn. Spiroll. Podlaha, střecha i obvodové stěny domu jsou precizně zateplené. V kombinaci s podlahovým vytápěním a trojskly v oknech po celém domě je stavba velmi úsporná. Sociální zázemí je v obou podlažích. Chytře řešené úložné prostory postačí i větším rodinám. Na terasu a zahradu lze samozřejmě vstupovat přímo z obývacího pokoje. Soukromí je zajištěno přistavěnou zdí mezi každým domem.

Tato nová lokalita se nachází v dosahu veškeré občanské vybavenosti, spojení s centrem města zajišťují linky MHD. Přímo v místě je vybudovaná moderní silnice s osvětlením a chodník v celé délce ulice, který je lemovaný vzrůstajícími stromy. Pro rodiny s dětmi je v místě vytvořená odpočinková plocha s parkovou úpravou. Do centra města se lze dostat rychle pohodlně autem, ale také na kole, nebo koloběžce.

Budova je díky promyšleným stavebním řešením označená jako velmi úsporná  -  kategorie "B" v Průkazu energetické náročnosti budovy. Pokud potřebujete řešit financování hypotékou, náš špičkový tým je připravený zajistit výhodné podmínky. Prohlídka tohoto domu je možná již dnes. O prodej nemovitosti se stará kvalifikovaný realitní makléř - certifikace ISO 17024, certifikační ústav VŠE Praha. Číslo certifikátu 197.

 

Kontakt

Tomáš Petruň
 tel.:  +420 773 123 091 
 email:  tomas.petrun@seznam.cz 

Kancelář - Vaše Reality

Tomáš Petruň
Ulrichovo náměstí 762/6
Hradec Králové, 500 02